Jakość i wykonanie

Wysoka jakość

Solidne materiały

Budynki wykonywane będą w technologii tradycyjnej: ławy fundamentowe żelbetowe, ściany fundamentowe z bloczków betonowych, a ściany konstrukcyjne poziomu parteru, piętra i poddasza - z cegły ceramicznej typu Porotherm.

Nasze budynki wyróżniać się będą pokryciem dachowym wykonanym z dachówki firmy Braas.

Wygórowane standardy

W standardzie wykonujemy

W standardzie wykończenia naszych budynków znajduje się doprowadzenie wszystkich przyłączy mediów.

Do Państwa rąk oddajemy domy wyposażone we wszelkie instalacje, począwszy od wewnętrznych instalacji elektrycznych, instalacji gazowej, wodnokanalizacyjnej, centralnego ogrzewania wraz z piecem i grzejnikami, po instalację TV, telefoniczną oraz domofonową.

Państwo możecie swój czas i energię poświęcić w pełni na to, by nadać wnętrzom duszę i charakter, wykańczając je według swoich upodobań.

Specjalnie dla Ciebie

Indywidualne
uzgodnienia

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, przewidujemy możliwość dostosowania szczegółów architektonicznych do indywidualnych wymagań Klienta.

Konsultujemy się z Państwem i znając Państwa potrzeby, uwzględniamy sugerowane w stosunku do pierwotnego projektu zmiany przy planowaniu położenia ścian działowych oraz rozkładu poszczególnych instalacji. Zapewniamy także możliwość wykonania dodatkowych instalacji na życzenie Klienta.

Coś extra

Wyposażenie dodatkowe

Jako wyposażenie dodatkowe, oferujemy Państwu montaż takich urządzeń jak kolektory słoneczne (solary), klimatyzację, oraz rolety zewnętrzne.

Pobierz: Standard budynku i zagospodarowania

Formularz kontaktowy
Newsletter

Dostosuj ustawienia biuletynu