Lokalizacja

Cisza, zieleń, spokój

IDEALNE MIEJSCE
DO ODPOCZYNKU

Domy usytuowane są w odległości 500 m od rekreacyjnych terenów nadwiślańskich oraz około 1500 m od nowo zaprojektowanej przeprawy przez Wisłę. Tereny te są potocznie nazywane drugim Wilanowem. Sąsiedztwo lasu miejskiego nadaje temu obszarowi specyficzny mikroklimat. W okresie międzywojennym były to tereny, na których mieściło się dużo domów wczasowych i wypoczynkowych.

Niewątpliwą zaletą osiedla KROKUSÓW jest to, iż teren, na którym jest położone znajduje się 11,50 m nad poziomem Wisły, co gwarantuje Państwu, że w przypadku powodzi budynki nie zostaną zalane ani podtopione.

Idealne miejsce do odpoczynku

Odległość:
Czas:

Pokaż trasę dojazdu

Niewątpliwa zaleta

INFRASTRUKTURA

Sklepy znajdują się w odległości ok. 300m, Państwa pociechom opiekę zapewni przedszkole z młodą, dobrze wykształconą kadrą, a starsze dzieci będą mogły uczyć się w położonej w niedużej odległości od osiedla Krokusów (u zbiegu ulic Poezji i Przylaszczkowej) szkole podstawowej wraz z gimnazjum

Niewątpliwa zaleta to lokalna infrastruktora

15 min. do centrum Warszawy

Komunikacja

Osiedle Krokusów jest bardzo dobrze usytuowane, jeśli chodzi o szybki dojazd do centrum Warszawy. Samochodem osobowym dojedziemy do centrum W-wy ulicą Wał Miedzeszyński w czasie 15 minut. Bardzo dobre i szybkie połączenie ze śródmieściem zapewnia również kolej miejska, tak zwana SKM-ka, której najbliższy przystanek znajduje się w odległości 1km od osiedla Krokusów.

Droga ekspresowa

W niedługim czasie mieszkańcy będą mieli do dyspozycji drogę ekspresową, stanowiącą nową przeprawę przez Wisłę, która zlokalizowana będzie w odległości około 2 km od naszego osiedla. W sąsiedztwie naszego osiedla usytuowana jest tylko niska zabudowa domów jednorodzinnych, co dodaje mu uroku.

Przystanki autobusowe

Wjazd na teren osiedla bezpośrednio z ul. Wał Miedzeszyński. Przystanki autobusowe, z których autobusy miejskie dowiozą Państwa do centrum Warszawy, Falenicy (kolejka SKM Falenica), Józefowa, usytuowane są w odległości od 50 do 200 m. od bramy osiedla.

Formularz kontaktowy
Newsletter

Dostosuj ustawienia biuletynu