Inwestycje zrealizowane

2010

Modernizacja kamienicy

Kalisz, Rynek Główny

Budynek został zakupiony przez firmę DrMarcus. Przeprowadzono gruntowny remont ze szczególnym naciskiem na oddanie zabytkowego charakteru.

Budynek znajduje się w centralnej zabudowie śródmiejskiej miasta Kalisza. Stanowi prawdziwą ozdobę rynku głównego. W piwnicy znajduje się restauracja, na parterze i na I piętrze obiekty handlowe.

2008

Osiedle Motylkowa

Warszawa ul. Motylkowa

"Osiedle Motylkowa" znajduje się z przy ulicy Motylkowej. Dogodne połączenie z ulicami Trakt Lubelski oraz Patriotów stanowi idealne rozwiązanie komunikacyjne i daje możliwość szybkiego dojazdu do centrum Warszawy (15 min.).

W pobliżu znajdują się: stacja SKM, apteka, banki i poczta i wiele sklepów. Jeżeli szukacie Państwo ciszy i spokoju, to okolica osiedla "Motylkowa" jest doskonałym miejscem na wypoczynek, a sąsiedztwo kilku kompleksów leśnych umożliwi spacery i uprawianie różnego rodzaju sportów na świeżym powietrzu.

2003

Budynek mieszkalno-usługowy

Kalisz, ul. Podmiejska

Jest to nowy budynek, charakteryzuje się ładną architekturą. Przeznaczony na cele mieszkaniowe i usługowe.

Wykonany w technologii tradycyjnej z solidnych materiałów. Ściany murowane z cegły ceramicznej z dociepleniem zewnętrznym. Cztery kondygnacje + poddasze. Mieszkania na 4 kondygnacji są duże, 2-poziomowe.

klik
Formularz kontaktowy
Newsletter

Dostosuj ustawienia biuletynu