Deweloper

Deweloper Dr. Marcus BUD

Działalność deweloperska

 Działalność deweloperską nasza Firma rozpoczęła w 2001, realizując inwestycję budowy bloku mieszkalnego w Kaliszu. Wśród naszych realizacji znajduje się także oddane do użytku osiedle domów jednorodzinnych Motylkowa w Warszawie, cieszące się dużym uznaniem i zadowoleniem jego mieszkańców

Inwestycje zrealizowane

Nasze priorytety

Satysfakcja Klientów jest dla nas największym priorytetem. Temu właśnie podporządkowujemy wszystkie nasze działania. Aby to osiągnąć stawiamy na najlepszą jakość używanych materiałów oraz wysokie standardy obsługi.

Pragniemy aby nasi klienci czuli w się w swoich domach komfortowo i bezpiecznie, dlatego też dbamy o każdy detal oraz starannie wybieramy lokalizację osiedli.

Chcemy aby nazwa naszej firmy nieodzownie łączyła się z mianem solidnego dewelopera.

 

Profesjonalizm

W nasze inwestycje wkładamy nie tylko kapitał, lecz również dużo zaangażowania oraz profesjonalną wiedzę. Wierzymy, że to szczegóły tworzą całość.

Wykorzystujemy materiały budowlane najwyższej jakości. Zatrudniamy najlepszych specjalistów. Starannie dobieramy tereny pod nasze inwestycje. Projekty nieruchomości tworzymy z myślą o funkcjonalności obiektów oraz komforcie ich przyszłych mieszkańców. Wszystko to po to aby każdy nasz klient mógł odnaleźć swój Dom w nieruchomościach jakie oferujemy.

 

Kolejna inwestycja

Osiedle Krokusów

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów nasza firma rozpoczęła inwestycję usytuowaną w pobliżu rekreacyjnych terenów nadwiślańskich w Warszawie. Osiedle Krokusów, na które składa się kompleks 50 domów jednorodzinnych, spełni wymagania najbardziej wymagających klientów ceniących jakość, piękne otoczenie oraz wyjątkowe walory architektoniczne. 

Zobacz ofertę domów

 

Formularz kontaktowy
Newsletter

Dostosuj ustawienia biuletynu